Magia azjatyckich maseczek cz. 1

Hejka! Wiem bardzo długo mnie nie było. Życie w biegu nie sprzyja znalezieniu dłuższej chwili na pisanie postów, ale w końcu wróciłam.

Przygotowałam dla Was test maseczek zakupionych na Aliexpress. Myślę, że każdą ciekawią je ich działanie. Tym bardziej, że zostały kupione za ułamek ceny w porównaniu do maseczek na naszym rynku. A jak same zauważycie mają cudownie słodkie opakowania i nie mogłam się powstrzymać przed ich kupnem.

Continue Reading

Recenzja mojego pierwszego swopa

Cześć!
Dzisiaj przychodzę do was z recenzją kosmetyków z mojego pierwszego swopa. Oj powiem wam, że było co testować i aż przykro mi się zrobiło, że mam tylko jedną sztukę. 🙁 No ale trudno… Najważniejsze, że testowanie kosmetyków to była czysta przyjemność. W tej recenzji skupiłam się na głównej wygranej z swopa (szampon,maseczka i notatnik). Zatem zapraszam do lektury!

Continue Reading

Mój pierwszy swop!

Dzień dobry w ten piękny (no może nie do końca…) poniedziałek! Dzisiaj rano zapukał do moich drzwi listonosz z wspaniałą przesyłką. Był to swop wygrany na dresscloud.pl! Ale zacznijmy od początku…

Continue Reading

-55% w Rossmannie – moje łupy

Cześć!

Już od piątku, 19 kwietnia trwa słynna promocja -55% w Rossmannie. Zasady są banalnie proste… Na minimum 3 produkty do makijażu dostaniemy rabat 55%. Jest to świetny czas, aby uzupełnić zapasy w naszych ulubionych kosmetykach, kupić kosmetyk, o którym marzymy, a cena nas przerażała czy też wypróbować nowości. Też tak zrobiłam i ja. Chciałabym Wam pokazać co upolowałam tym razem.

Continue Reading

Cześć!

Hejka! Jestem Sisi, a to mój pierwszy wpis na tym blogu.

Skąd pomysł?

Założyłam go z myślą o podzieleniu się tym co lubię najbardziej – kosmetykach, ciuchach, innych babskich duperelach i mojej kochanej informatyce. Może komuś się spodoba to co tutaj przedstawiam? Mam taka nadzieję! Tak czy inaczej blog będzie dla mnie na pewno chwila relaksu…

Continue Reading